28 Şubat 2015 Cumartesi

   ŞUBAT FAVORİLER


  MERHABALAR !!
Beni takip ediyorsanız biliyorsunuzdur blogumu kapatmıştım fakat en baştan açtım. 
Bugün sizlere Şubat favorilerimden bahsedeceğim.Öncelikle RealTechniques Blush Brush ' tan bahsedeyim.
Yumuşacık bir allık fırçası. Az pigmentli allıklarımın fırçaya daha fazla gelmesini sağlarken , aynı zamanda yoğun pigmentli allıklarımı hafif uygulamamı da sağlıyor. Bu fırçayı sadece allık için kullanmak zorunda değilsiniz. Ben bu fırçayı pudra fırçası olarakta kullanıyorum. Kes
sinlikle bir allık fırçası arıyorsanız buna bir bakın derim

Diğer favorim ise Rımmel London Sunshimier Bronzer oldu.
Üç kısımlı bir ürün. Çok güzel bir şampanya tonu , gold - altın tonu ve bronz bir bakır renginden oluşuyor.Çok pigmentli olmayan bir ürün.

Ama yinede kullanışlı. Bu ürünü aynı zamanda far olarakta kullanabilirsiniz de. Bendeki 001 , Gold Princess rengiHer ne kadar Garnıer ' ın normal BB kremini sevmesemde bunu çok seviyorum. Bendeki yağlı ciltler için olanı. Ligt rengi. Çok ince yapılı ve çok akışkan. Aynı zamanda bir BB kereme göre kapatıcılığı yüksek.Eyeliner sürerken vazgeçilmezim , Eklips Eyeliner fırçası. Çok yumuşak ve incecik bir sürüm sağlıyor. Çok uygun fiyatlı ve çok başarılı.Son olarak , herkesin bildiği Wet n Wild Brule , ten rengi farı. Ben bu fara bayılıyorum. Biraz tozutuyor ama olacak o kadar :) Göz kapağındaki damarlı görünümü almak için ve baz renk oluşturmak için çok seviyorum.Bir sonraki yazımda görmek üzere :)

İnsgram : @vanilyacicegi
https://instagram.com/vanilyacicegi/

Blogumu takip etmeyi unutmatın !
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder